| Cold a întrebat:

ce jocuri online stiti?big grin ceva nu stiu anti-plictiseala vreau sa ma joc ceva cu prieteni dar nu ma luati cu miniclip plss funda

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Inregistreaza-te (gratis) pe www.king.com sau pe www.come2play.com. Joci tot felul de jocuri 24/24, singur, in echipa, in turnee samd cu prieteni din toata lumea.

| bogdang a răspuns:

Www.managerzone.com

Asta daca iti place fotbalul sau hockeyul. Sau sa fii manager in genaral :)

| rRAzvANn a răspuns:

Worms, fifa, left 4 dead, gta, super mario bros cu netplay big grin, is foarte multe big grin