| BipBip a întrebat:

Cum se face inimioara?

Răspuns Câştigător
| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

De fapt apesi ALT + cifra 3 din dreapta tastaturii happy

♥ ♥

6 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Deschizi o pagina in Word, dai click pe Insert, apoi pe Symbol, apoi cauti pana gasesti inimioara. Dai click pe ea si apesi pe Insert. Iti va aparea in pagina deschisa. O copii si o duci apoi unde doresti tu, chiar si aici pe TPU. Poate exista si alte metode mai simple, dar eu pe asta o stiu. ♥

| Șosețică a răspuns:

Pai pui semnul asta < si apoi 3 (treiul) unul langa altul si iti iese asa

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Cu grija...

| PixieTrixie a răspuns:

Uite asa :

| MariaMarya85 a răspuns:

Simpluu, cere-i unei prietene de pe un joc multiplayer sa iti faca o inimioara dai click dreapta pe ea dai ''Copy'' apoi acolo unde vrei sa o pui (chiar si pe acest site) Dai click dreapta pe bara aia de URL unde postezi mesaje si dai pe ''Paste''.
Sau simplu ai vazut ca unii de aici au postat inimioare, asa ca da click dreapta pe ele si ''Copy'' apoi le postezi ''Paste''!
Succes! ♥

| MariaMarya85 a răspuns:

Si daca vrei sa faci o inimioara pe Facebook, se face asa: