| AntonyoBoss a întrebat:

Sall TPU, daca imi dezactivez contul la facebook sau imi sterg prietenii din lista o sa mai apar in lista prietenilor mei? dau funda

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Va mai aparea insa cand vor da click pe tine nu se va intampla nimic si vor fi anuntati ca nu mai ai cont de facebook. Insa daca ti-i stergi cred ca vei disparea din lista lor.

| faramatania a răspuns:

Dacă doar îți dezactivezi contul nu se întâmplă nimic,poți reveni oricănd, numai dacă îți ștergi contul definitiv, sau dacă tu îți ștergi prietenii, atunci nu mai apari în nicio listă a nimănui, sau mai bine zis a celor șterși.

| XBrunetteX a răspuns:

Nu o sa mai apari.

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Este de ajuns sa iti dezactivezi contul si vei disparea dupa 7 zile cred dar o sa ti-l stearga de tot, daca te razgandesti in intervalul asta de 7 zile iti vei gasi prieteni si lista tot acolo

| IoanaSorina a răspuns:

Nu happy Prietenii ii poti sterge fara sa dezactivezi contul. Te bagi pe profilul prietenului care vrei sa-l stergi, apoi pui sageata acolo unde scrie "Prieteni" si apoi sterge din lista de prieteni(la mine e ultima). Sper ca te-am ajutat cu ceva big grin

| popmaria a răspuns:

Nuhappy