| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am cumparat o pereche de blugi si imi stateau fain, iar acum sau largit si imi stau groaznic.Cum sa fac sa se stramteze? Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| catalinalina a răspuns:

Nu ai cum sa ii faci sa se stramteze...am aceeasi problema...in sezonul rece organismul depune mai mult efort pentru a cara kilogramele in plus date de geaca, bocanci, si restul echipamentului de iarna plus ghiozdanul, si deci slabesti involuntari in zona picioarelor

Întrebări recente