| ♥ℓiαnα♥ a întrebat:

Buna
Am si eu o pereche de blugi, atunci cand i-am cumparat pareau destul de stramti, dar acum s-au largit de tot... Cum as putea sa-i stramtez? (in afara de croitor laughing) Multumesc.

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Păi dacă'i vrei mai mulaţi, croitorul e varianta cea mai bună. Totuşi mie mi se par mai oke şi blugii ceva mai lărguţi( adică să nu ţipe pe tine). Poţi încerca o curea şi să'i porţi aşa, dacă nu vrei să apelezi la croitor.
Succes!

| Anddreee a răspuns:

Am patit`o si eu cu o gramada de blugi, si inca patesclaughing. eu cand ii dau la spalat se fac inapoi stramti si daca ii port 2-3 zile iarasi se largesc, si iar ii pun la spalat si se fac inapoi.cel putin asa e la mine. oricum asta nu inseamna ca trebuie` sa-i pui in fiecare zi la spalat, oricum tot trebuie spalati la un moment dat.batting eyelashes

| dedeea1200 a răspuns:

vrei sa intri perfect in ei ingrasate