| imc1995 a întrebat:

Deci problema sta cam asa am cablu, dar nu sunt multumit de calitatea programelor si de numarul programelor asa ca m-am gandit sa bag antena parabolica. Aici va intreb pe voi ce imi recomandati : Focus Sat sau Digi?
Referitor la raportul pret/calitatea imagini si pret/nr de programe

p. S:
-dau funda happy

5 răspunsuri:
| bigdady a răspuns:

Cristi ce sa fac sa puna o punga pe sateliti?laughinglaughing

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Eu am ceva de la UPC si prind 999 de programe. este un aparat care arata ca un dvdthinking
Daca esti interesat poti intreba si iti vor spune persoanele de acolo!

| BRG a răspuns:

Salut părerea mea e să nu te iei după Cristi(acel băiat) care a zis să pui pungă pe sateliţi, în primul rînd nu s-a exprimat corect nu pungă pe sateliţi, ci se referea la a învelii acel L. N. B al antenei într-o pungă de plastic, s-au a pune o sticlă de plastic pe lnb, dar să nu faci aşa ceva cineva de la Dolce un specialist care reglează antenele satelit, mi-a spus că niciodată nici în condiţii de vreme aspră nu se pune nimic nici pungă nici sticlă de plastic pe acel L N B, deoarece afectează mult calitatea imaginii, şi acea antenă nu m-ai prinde nimic, poţi opta să-ţi pui dolce tv. Te salut.

| Jack_5106 a răspuns:

Te sfatuiesc sa optezi pentru Digi Tv.Foarte multe programe la un pret avantajos, calitate impecabila a imaginii. Daca esti microbist o sa poti vedea meciurile din Liga 1 deoarece cei de la Digi au drepturile de televizare!

| yourcrys a răspuns:

Poi eu am Digi si merge excelent si pretul nu e mare, si multi prieteni deai mei au Digi, doar ca te sfatuiesc sa o pui undeva unde nu ploua pe ea, iar daca nu ai loc s-o pui unde ti-am zis pune pe sateliti adica o punga transparenta si leag-o atata tot.Primesc funda big grin?