| ionutsempre a întrebat:

Salut vreau sa-mi iau o antena in Italia si nu stiu de care focus sau digi

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Pai verifica grila de programe la ambele si vezi care are mai multe din programele ce te intereseaza. Eu as merge pe focusat ca cel putin o vreme se putea fara abonament, dar nu e rau nici Digi ca merge platit online.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai vezi care te costa mai ieftin la optiuni asemanatoare. Nu stiu de ce dar cred ca DIGI este mai buna.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Poate ca digi e mai buna si merge platit online, si vezi cate canale are ce te interseaza pe tine, sau mai bine focusat in cel mai putin timp se puteau fara adonament.

| ShadoWCrist a răspuns:

Digi este mai buna.winking