| anonima01 a întrebat:

Este adevarat ca a aparut o promotie la AVON si daca cumperi un produs de la LUXE poti sa comanzi un produs din lista de produse de la reducere speciala pentru reprezentanti? Mie asa mi-a spus un reprezentant dar sunt cam reticenta, nu prea am incredere in ce a spus.
P.S.:Vreau sa stiu daca e asa sau nu.

1 răspuns:
| JASMYNA88 a răspuns:

Din oferta speciala de reprezentant nu trebuie sa faci nici o comanda din brosura. practic aia e strict pentru reprezentanti, nu se da clientiilor, dar eu le dau la toti chit ca au facut sau nu comanda din brosura. asta e...cum sa zic...metoda de promovare pentru ea. acum faci ce vrei si cum crezi tu, rujurile Luxe chiar sunt faine