| Cata_Catalina_1998 a întrebat:

Hei TPU vreau si eu sa aflu daca esti reprezentant avon cum poti sa trimiti ce produse vrei sa comanzi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Iubita mea cumpara produse avon de la o amica de a ei care este reprezentanta avone.Cum nu avea acel produs ce a vrut iubita, a comandat imediat prin telefon.Produsul i-a fost adus acasa (reprezentantei, bineinteles) cu masina firmei in doua zile daca nu ma insel.Deci la telefon poti comanda produsele avon si iti vor veni la domiciliu. La inregistrare sau cand faci tu actele pentru a deveni reprezentanata trebuie sa dai adresa si numarul de telefon, iti vor spune ei care e si politica cu castigul. Am inteles ca daca vinzi produse de 100 de eli, castigi 10 lei.

| Thunderwave_Adriana_1986 a răspuns:

E bine de tot ca reprezentant, te inscrii aici -> http://mad.ly/signups/115664/join