| vdamian67 a întrebat:

Este un truc de magie cu cartile : un om trage o carte din pachet, si magicianul il pune sa o bage unde vrea omul, si dupa aceea magicianul bate bine cartile, si dupa el gaseste cartea. Cum se face? Va rog explicatimil si mie sau dati-mi un link. Va dau funda.

2 răspunsuri:
| vdamian67 explică:

Si mai vreau niste trucuri. Da sa fie tari. Zark mai spune-mi niste trucuri daca mai stii. Dau funda!

| Zark_Razva_1989 a răspuns:

Tine usor despartite cartile acolo unde se afla acea carte si o amesteca cu degetul pe ea pana ajunge in fata pachetului iaer de acolo o pune intoRSA IN PACHET rapid si VOILA!