| thisissolawl a întrebat:

imi puteti spune niste sporturi?

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Ai aici o listă întragă cu sporturi de toate felurile... cam astea îmi vin în minte!

arte marțiale
karate
box
gimnastică aerobică
gimnastică artistică
gimnastică ritmică
canotaj
volei
baschet
fotbal
rugby
inot
polo
bob
schi
patinaj artistic
biatlon
ciclism
călărie
bowling
tenis de câmp
tenis de masă
automobilism
atletism
dans
balet
go
golf
futsal
aerobic
haltere
motociclism
formula 1
oină
orientare
karting
lupte
judo
olimpilism
parașutism
popice
paintball
alpinism
raliu
role
scufundări
scrabble
sah
sărituri cu schiurile
scrimă
scheleton
snowboard
tir
tir cu arcul
triatlon
tae bo
sumo
surf
vânătoare subacvatică
yachting
wrestling
street ball
sport electronic
țintă
parapantism
patinaj viteză
natație
caiac-canoe
cricket
culturism

Pentru mai multe informații despre sport și cu sporturi de toate felurile, vezi aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Lista_sporturilor
Pa!

6 răspunsuri:
| katy2010 a răspuns:

Fotbal, voley, baschet, innot, dansuri(si dansul este un sport) la fel si aerobicul.gimnastica,mersul pe bicicleta, alergatul.toate sunt sporturi.

funda'?

| papooshyka a răspuns:

Inot, fotbal, basket, volei, patinaj, surf, tenis, hambal, box, dans, schi, ciclism, rugby, bowling, calarie, golf, tir, parasutism, alpinism, ping-pong

| LorReen a răspuns:

Handbal, Volei, Baschet, Basseball, Rugby, Fotbal, Patinaj, Ciclism, Alpinism, Inot, Surf, Parasutism, etc.

Sunt o multime de sport`urihee hee

| Dianaღ a răspuns:

Voley, baschet, inot, tenis, dans ( de societate sau modern )

| roxana10 a răspuns:

Inot, fotbal, hambal, tenis, etchappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Handball, bascket, volei, tenis, laptenis, fotbal, fotbal american, rugby, patinaj, skatebord-ing, snowbord-ing, jogg-ing, ping-pong, paint-ball, golf.