| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi puteti spune niste sporturi prin care sa slabesc dar sa NU ma înalț?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cate kg ai? inaltime?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

70kg, 1.75

| FaraNume1245 a răspuns:

Da, pot. Dar îți propun altceva: învață și înțelege cum funcționează îngrășatul, slăbitul și înălțatul și o să-ți găsești răspunsul la întrebare.

| Raducons a răspuns:

Dai zece ture de parc cu bicicleta pe zi si o sa vezi diferenta, idea e sa practici ciclismul

| RX22 a răspuns:

Salut. Descarca aplicații de pe play store de slăbire. Sunt multe alege tu acolo care ți se pare mai buna!

| Mimidsds a răspuns:

Zumba, dar trebuie să găsești un studio.