| alexia02581114736999999999999 a întrebat:

Sall TPU!
imi puteti spune si mie sa incep cu inceputul deci mi-am instalat mafia 2 ok buuuuuuuuun am incercat sa vad ce trebuie sa fac sa trec de prima etapa nu am reusit fur masini lovesc oameni dar tot nu stiu imi spuneti?

2 răspunsuri:
| Sobi a răspuns:

Man sa iti spun sincer eu cand am jucat mafia 2 m-a dat intr-o casa fara usa si trebuie sa iesi pe geam.

| alexia02581114736999999999999 explică:

Mai dar mafia mea nu e asa la mine e deci intai trebuie deci sunt in casa mea si raspund la telefon si apoi ma duc spre usa si iti apare libertatea (mama natura)apoinu stiu unde sa ma duc sa tremin