| AnOnImUl321123 a întrebat:

Sall TPU
In 23 Iulie va fi ziua mea de nastere si vreau sa imi cumpar un nou telefon de pe banii primiti. Mai exact ce telefon ar fi bun? Vreau sa aiba android si camera foto de minim 4-5mp. Ce telefon ar fi bun? De obicei eu nu strang de ziua mea nici 500 lei. Dar daca strang cel putin 400 si ceva poate imi vor da parintii diferenta. Sa nu depaseasca 800 lei. Cam ce telefon ar fi bun? Sa si reziste? Imi dati linkul telefonului ca sa vad cum arata si niste detalii despre el.

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Ia ti unul care iti place tie happy..La multi ani!

| Celcareajuta a răspuns:

Samsung galaxy S2! nu trebuie sa fie neaparat nou daca te uiti atent cand il cumperi (500-600 lei)

| adrianutu a răspuns:

GoClever QUANTUM 4 dual sim black