| fixy a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon care sa aiba sunet mare si camera de minim 3 mpx. dati-mi va rog modele. merci

Răspuns Câştigător
| Awkesna a răspuns:

Nokia n 97
Nokia n96
Nokia e7
Samsung I9100 Galaxy S II
Nokia C7
Nokia C6-01
HTC Desire HD
Sony Ericsson Xperia Arc
HTC 7 Mozart
LG Optimus 2X SU660
Samsung I8910 Omnia HD
HTC Incredible S
LG GC900 Viewty Smart
HTC Sensation
LG GD900
Motorola MILESTONE XT720
Samsung S8300 Ultra Touch
Sony Ericsson Xperia X2(asta vreau sa imi cumpar eu :d)
Nokia N86
Samsung SGH-I8510 Innov8
Samsung M8800 Pixon
Sony Ericsson Xperia X10i
Samsung I8520 Beam
LG KC780
LG KC910 Renoir
LG KC910i Renoir
Sony Ericsson Xperia Pro
HTC DROID Incredible 2
sunt multe dar eu ti-am dat doar cateva modele, sper ca ti-am fost de folos :X

13 răspunsuri:
| Bebitssaa a răspuns:

Ideal pentru tine :
Lg 510 GD Pop. E Coooll telefonul love struck
Samsung corby ( chiar daca are 2 mpx face poze ca si unul de 5 si e f. rezistent)
Samsung S5230 star ( Love )
Nokia c5
SUnt mai multe acestea sunt modelele putin mai ieftine pe care le-am testat. Adica le-am avut happy FUnda?!

| InsaneDoll a răspuns:

Mai bine cumpara-ti o boxa si un aparat fotowinking

| FïяŠtℓovε a răspuns:

Http://www.allaboutsymbian.com/reviews/images/n73me-7.jpg Nokia N73 este foarte bun pentru muzica si are si camera mare.(nu mai stiu sg dar peste 3 mpx) :*

| agent007 a răspuns:

Samsung wave 2...eu zic ca e ft bun

| KostyCool a răspuns:

Lg Gt 400 Viewty Smile:X

| andrutzic a răspuns:

Samsung marvel s5560
sau Samsung s5560i

| rebekka11 a răspuns:

Eu am un Nokia C3 are camera de 2 mega dar face pozele si filmeaza super misto si sunetul se aude foarte tare.Mie imi place acest telefon foarte mult mi ales ca are wlan si imi downloadez la jocuri cate vreau ei bine mie imi place sper ca si tie.

| rebekka11 a răspuns:

Eu am un Nokia C3 are camera de 2 mega dar face pozele si filmeaza super misto si sunetul se aude foarte tare.Mie imi place acest telefon foarte mult mi ales ca are wlan si imi downloadez la jocuri cate vreau ei bine mie imi place sper ca si tie.:*fundita?

| aDDellin a răspuns:

Sunt astea Sim N95 Bar Mobil C3222 Chat sau Allview Telefon Mobil S3 Cuplacere!

| baalial a răspuns:

Nokia 6233/6234

| rfeqa a răspuns:

Eu am un LG gm 360 are o camera de 5 megapixeli si blitul este f. misto face poze clare sunt multumita de el sunet mare si are si program gratis de desenat si multe altele