| BipBip a întrebat:

In CityVille cum imi maresc capacitatea de populetie? PLss ziceti-mi dau funda si vot promit.

Răspuns Câştigător
| Bybybya a răspuns:

Dai la shop sau ma rog.acolo de unde cumperi cate ceva si ati cumperi posta, primarie etc

5 răspunsuri:
| eXcisioN a răspuns:

Te duci la Build --- Community Buildings. pui o casa si o construiesti, Dupaia dai click pe ea si dai pe Hire Friends, Si bagi acolo toti vecinii din Cityville. Funda?! Iti dau si un link de unde poti downloada un BOT, un Cod pentru CityVille, Bani, Energie, Tot ce vrei. Funda plzz si dupa aia iti dau si link.

| bLoOd_8500 a răspuns:

Construiesti, librarii, primaria, judecatoria, si ce-ti mai spune

| mariamar1997 a răspuns:

Pai capacitate de populatie ti se mareste cum urci in level nu o poti marii tu asa ca stai mai mult pe CityVille si tot aduna bani si XP de la case de la magazine, etc... fundabatting eyelashes?

Răspuns utilizator avertizat
| Letcanu a răspuns:

Intra la comuniti buildings si acolo gasesti cladiri care iti extind populatia dar ai grija trebuie sa ai prieteni multi sau cash ca sa le deschizi nu trebuie doar construite