| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, skateboardul meu o ia la dreapta. ce as putea face sa il fac sa mearga drept?
si cum trebuie sa fixez axele? mai slab sau stranse fix?

4 răspunsuri:
| Acasete a răspuns:

Daca o ia la dreapta, stai cu greutatea ta pe partea stanga pana se indreapta si pe viitor incearca sa folosesti ambele parti in egala masura.

| Cosmy_Cosmin_1998 a răspuns (pentru Acasete):

Aha mersi ai fost de folos cu nimic

| Cosmy_Cosmin_1998 a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu o ia la dreapta e cumparat din mall din Hervis sports ce este de vina pentru asta ca e nou cand l-am incercat primadata cand l-am luat a tras la deata dau funda cine stie. funda

| Daniel_Cosmin_1997_Fkd6 a răspuns:

Sinplu este de la rulmenti schimbati rulmenti