| Game9898 a întrebat:

Sall tpu.stie cineva cum a facut cristian gog trucurile alea in semifinala rimani au talent?

3 răspunsuri:
| adelaadelaadela a răspuns:

Eu il stiu doar pe ala cu agrafa. daca te uiti pe youtube atent si pui stop o sa iti dai si tu seamawinking nu cred in magie plus ca el nici nu e magician e mentalist.

| IonutAxi a răspuns:

Salut, si eu is foarte curios dar nu am gasit nicaieri cum face.

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Trucul cu moneda- foloseste 2 inele speciale, cu care misca pixul pe care se afla moneda

Trucurile cu lingura- erau linguri din galiu, un metal care punctul de topire la 29, 9 grade Celsius.Acesta freaca usor cu un deget in zona unde incepe coada, pana se inmoaie lingura.

Trucul cu indoitul monedei-S-a folosit de un dispozitiv numit " Quantum Bendr 2.0"

Trucul cu predictiile-Cuvantul 'continuare' a ajuns acolo adus de Gog, cu ajutorul agrafei cu care urmarea textul. De agrafa era lipita o hartie pe care scria continuare.Aceste cuvinte erau scrise in coltul din dreapta sus, daraceasta era acoperita cu o suprafata de mobila alba care se poate deplasa de la stanga la dreapta, astfel ca toate cele 6 patrate par goale. Funda?