| zaapalici a întrebat:

sunt ca prietena mea pe al mine si nu prea stim ce sa ne jucam. ne ajutati? app. nu ca papusi sau chestii din astea. fundita

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Ce-ai zice sa faceti biletele cu numele baietilor care va plac si sa trageti unul sa vedeti care va fi! laughing

3 răspunsuri:
| Reznov a răspuns:

Uitativa pe net la glume,filme,muzica sau jucati-va la calculator. Daca ai pe acasa jocuri ca monopoli,nu te supara frate,sah,etc incearcale! Sau iesiti la plimbare in parc, la film, etc.Invitati mai multi prieteni!

( mai stiu si alte jocuri dar sunt pentru. copii mari big grinbig grinbig grinbig grin )

| Alondrasarah a răspuns:

Carti pe dezbracate rolling on the floor( poker )

ascunsa...
baba oarba
sa dansati.
etc.

| zaapalici explică:

Ms toate sunt misto ...mai putin poker laughing