| AmaneMisa a întrebat:

toata noaptea voi fi treaza ce sa fac sa nu ma plictisesc? mentionez ca fac revelionul acasa (dau funda)winking

Răspuns Câştigător
| andra4u a răspuns:

Nu o sa te plictisesti, eu zic sa iei o prietena si o sa te poti uita toata noaptea la televizor deoarece sunt programe interesante toata noaptea! Un an nou fericit!

6 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Stai sa ma gandesc. zzzzzzzzzzzzz,
Te uiti la Tv, iti faci floricele sau mananci ceva dulce, dupa care la somnic?

| Carrie a răspuns:

Stai la calculator, si pe la 11 seara il inchizi si te pregatesti pentru noul an

| ruxi a răspuns:

Joaca-te pe telefon, vorbeste pe internethee hee
plimbate, sau danseama\dancing, mananca, bea, tipa, uitate la tv, uitate pe balcon la artifici sau dk ai si tu dale fooc\m/, invitati un prieten si vorbiti dansati statismug

| yulia_3998 a răspuns:

Poi daca esti cu niste prietene ati putea dansa, ati putea face niste concursuri, karaoke, sa va uitati la un film de groaza sau comedie, sa va jucati adevar si provocare(bine acum ce poti juca intre fete daca nu sunt baieti), ati putea juca mima.Sti jocuri de genu.Imi dai fundita?big grin

| Necunoscutu_9289 a răspuns:

Te uiti la tv, la filme, te duci in oras cu prietenii si cam atat thinking

| freshcoffee a răspuns:

Buna.si eu fac revelionul acasa si iti sugerez sa iti iei ceva de mancare. ceva de baut si sa te uiti la multe filme.de preferat comedii ca sa te binedispui (cel putin asta voi face eu )...LA MULTI ANI!