| Deeliaa a întrebat:

Voi unde va petreceti revelionul? Eu acasa cu familia si am senzatia ca o sa ma plictisesc de moarteesad Parinti nu o sa stea pana tarziu, frati surori nu amsad Spuneti-mi si mie ce sa fac sa nu ma plictisesc

Răspuns Câştigător
| RoxAnana a răspuns:

Draga mea si eu sunt in aceeasi situatie ca tine. nici eu nu am frati sau surori si o sa stau acasa. chestia e ca nu stiu daca o sa fie si mama acasa (ea e bucatar si stii u.tre sa fie mereu) asa ca in cel mai rau caz raman doar eu si cu tata. dar cred ca solutia mea salvatoare e o vecina care imi e prietenasi cred ca mai ma duc pe la ea. eu asa sincer iti recomand ce imi recomand si mie sa iti aduci prieteni pe la tine sau daca nu ai cum uita-te la tv pe programele speciale de revelion stai p mess, vb la tel nu stiu ocupa-ti timpul:* bafta si petrecere frum

4 răspunsuri:
| LoliTa_7237 a răspuns:

Pei daca ai vreo prietena care sta si ea de revelion acasa iesiti afara rolling on the floorasa am facut revelionul trecutbig grin a fost super tare adica pan la 3 dar era si fratemiu si cu baietibig grin

| remusbb a răspuns:

Cheamati niste prieteni si poti face urmatoarele
Bataie cu perne laughing
mata
baba-oarba
de v-ati-ascunselea x_x
da drumu la muzica si incepeti sa dansati \dancing
va pictati
mancati prajituri
mancati si tortul
ganditi-va la baieti laughing
jucativa pe calculator
faceti numaratoare inversa big grin
papa sper ca te-am ajutat

| Liniuta a răspuns:

Pai, cheama o la tine o prietena si impreuna gasiti idei amuzante
faceti poze
puneti pe YT o melodie timp de 20 secunde iar una dintre voi sa ghiceasca melodia respectiva
povestiti
iar dupa focurile de artificii puteti sta afara cu restul gastii, dupa mergeti la una dintre voi acasasi "culcativa"(adica mai povestiti odata, ascultati muzica, manacti, va intreceti care bea [rima un pahar mare de cola etc.)

| Daysukki a răspuns:

Itrebati parintii si vezi daca te lasa sa dai o petrecere in pijamale, fii inventiva, gasesti tu ceva, oricum sunt tone de lucruri care se pot face la o petrecere dar fiind revelionul nu prea cred ca ai mari sanse sa gasesti pe cineva