| FeTizZa a întrebat:

Vreau sa citesc cartea,, cum sa te psihanalizezi singur" de pe internet. Dar nu reusesc sa o gasesc.Cine ma poate ajuta il rog sa-mi lase un link cu cartea respectiva. Ofer fundita!

P.S.1.Sunt sigura ca cartea exista.
P.S.2.Autorul cartii este A. Roberti.
P. s. Mi s-a spus ca cartea poate fi gasita pe scribd.com.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din fericire, nu toate cartile exista pe net. Mai sunt si carti pe suport clasic, din hartie, care se gasesc in la fel de clasicele librarii sau biblioteci.
*Succesuri!

| unNik a răspuns:

Http://www.esnips.com/displayimage.php?pid=29926002

Iti recomand operele lui Alfred Adler, desigur nici nu mai trebuie sa mentionez de Freud si Jung.

| Anisuarez_Jesus_1985 a răspuns:

Fb: Jesus Anisuarez. Daca vrei sa-ti trimit.