| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru...niste colege mi-au recomandat sa citesc o carte, foarte interesanta. ~ Saud~astfel se numeste cartea, poate imi zice si mie cineva cine este autorul cartii, poate a citit-o careva dintre voi.
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| bbdotgirl a răspuns:

Cartea nu se numeste "Saud", ci autoarea este "SUAD". Numele cartii este "Arsa de vie". Eu am citit-o si mi-a placut foarte mult. Caut-o in librarii, nu in biblioteci, ca e mai noua si s-ar putea sa n-o gasesti.

3 răspunsuri:
| crazygirlyo a răspuns:

Esti sigura ca se numeste asa? incearca sa intrebi la librarie de ea. desi nu cred ca asta e numele corect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-au zis ca astfel se numeste, voi incerca la librarie...este povestea vietii unei musulmance...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bbdotgirl.multumesc frumos!happyhappy