| thisissolawl a întrebat:

Sall TPU, vreau sa imi fac cont pe youtube si nu gasesc ce nick-uri sa imi pun(vreau unul care sa n-aibe cifre). Toate nick-urile pe care le stiu trebuie sa mai adaug si o cifra sau mai multe. fundita

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Poti sa dublezi sau sa triplezi una dintre literele din nick:
de exemplu daca vrei *Misterios* sigur nu va merge. dar poti pune *misteriosss* si probabil va merge.
Aplica asta la numele pe care il vrei tu. Asa am facut si eu si mi-a mers din prima incercare.
Sper sa te ajute.

6 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Buna,
Daca nick-ul introdus de tine nu se activeaza inseamna ca este facut de altcineva. Incearca sa combini doua nick-name-uri astfel incat sa nu mai existe deja in baza de date a website-ului.
Cu siguranta vei gasi unul destul de original care sa te reprezinte intr-un fel sau altul.
Cu bine,

| M.madallina a răspuns:

Dead Girl is here on YouTube...happy

| ✿puffa✿ a răspuns:

Cred ca vrei sa fie misto nu?
deci hai sa ti zic ce foloseste my friend(nu pe youtube deci sunt libere...cred)
-bubblegumm
-toxic_angel
-blackandcoolangel
pinkpuff
-purplelove
-angeloflove
-pinkprincess
-badangelforever(sau poti sa pui 4everbig grin)
-toxiclove
-powerlove
-pukapink
...nu stiu eu am folositceva din ele la messlaughingmi se par funnywinkingdaca alegi unu sa imi zici care sa te caut pe youtube:*

| Artredis a răspuns:

Mie imi place Leerzeile happy
L-am vazut de curand pe un forum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie ini crer sa. bag o parola de 8 cifre si eu. am de 7 nu inteleg. poate cine va sa imi dea o mana de helllp plizzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tutorialiustin.blogspot.com/.Ai mai multe :cum faci cont pe you tube, cum instalezi windous xp etc