| cia021 a întrebat:

Sall TPU, daca vreau sa reinstalez Google Chrome dupa ce l-am dezinstalat, imi raman toate extensiile si bookmarks-urile in memorie, adica nu mai trebuie sa le adaug pe fiecare in parte din nou?

3 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Da, se pierd, dar le poți exporta apoi după ce reinstalezi browserul să le importezi din nou.
Folosește combinația de taste CTRL+SHIFT+O (toate odată) când ai deschis Chrome-ul apoi click pe Organizați și dai Exportare.
Apoi, după ce l-ai reinstalat dai iar aici-> Organizaţi-> Importare.

P.S Cel mai simplu mod de a lua de pe net Google Chrome este www.ninite.com/chrome/

| subzero00ro a răspuns:

Poti salva bookmarkurile separat (Backup bookmarks) si dupa reinstall sa pui din nou tot din meniul bookmarks.

| RusuAlexandru a răspuns:

Trebuie sa le adaugi din nou.