| anonim960 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un site de unde pot cumpara componente pentru pc ca sa imi mearga fifa 12(placa video, roceso si ram). funda

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Pe site-ul magazinului online eMag gasesti componente pentru calculator. E mai bine sa-l configurezi tu decat sa cumperi unul gata instalat. Transportul unui colet de peste 90 de lei e gratuit.
Daca nu ai cunostinte IT, apeleaza la cineva care se pricepe.

4 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Doamne ce greu e sa cauti! ia da un search pe google! sa ne spui daca nu gasesti, eventual cautam noi si modelul de placa si facem si o cheta sa o cumparam

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/calculatoare-reduceri.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa