| Rock_4403 a întrebat:

Sall! Va rog ajutati-ma...
Cine joaca 4story? Unde pot cumpara sageti? Ms. Dau fundita.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sageti poti cumpara de la Bob, din orasul in care ai aparut in joc. Vezi ca este pe un deal un tip si dai acolo trade si apoi dai scroll in jos si gasesti sagetile.

| Ilusion :X a răspuns:

De unde iei armele, sabiile de-acolo.

| AcI a răspuns:

Nu am imi jucat de mult 4story...
Dar sti cum e la Del bab langa e fabrica aia...
Unde desfaci obiecte mistice...
Dar incearca sa postezi pe forum www.4story.ro vei primi un raspuns mult mai sigur!

| razvix a răspuns:

La dl. bab sau la soldatii de alimentare efikin

| alexshobyx a răspuns:

Ba da esti bou ba! nu puteai sa intrebi pe cineva din joc si intrebi pe forum?
vai de capu u de prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La aa caree da potiuni

| Rock_4403 explică:

Intrebare expirata

| 147258369 a răspuns:

Langa ferma cu lupii dresati de kapac sunt doi. o fata felina de la care ai primit misiune cu chearls si o zana mica apasa clik dreapta pe ea (el ca e baiat) si da schimba sau metoda simpla du-te la dl bab apasa clik dreapta da schimba si vezi acolo sageti sau ceva pentru arbalete.

| Difuzor a răspuns:

De la dl.bob sus dai dublu click pe el dai schimba