| Phineas a întrebat:

Sall! Vreau sa imi cumpar o tableta de pe DhGate si unele tablete includ si pretul pe transport, dar eu am gasit o tableta care nu include taxa de transport...adica transportul este GRATUIT.
Daca, comand tableta o sa fie de platit pretul care trebuie sau ma "pacalesc" si ma pum sa mai dau alti bani?
...intreb si eu pe cei care au comandat de pe acest site si care au experienta in astfel de site-uri.

Răspuns Câştigător
| XDoctor a răspuns:

Depinde. cel mai bine e sa le trimiti un mesaj sau sa ii suni! Pentru ca niciodata nu stii sigur!

1 răspuns:
| Andra_8863 a răspuns:

Eu nu am comandat dar cred ca iti mai ia si alti bani, poate au pus tableta pe site de mult si nu sti daca mai pun bani in loc de aia eu nu as comanda daca as fi in locul tau, eu m-as duce sa o iau de la un magazin.Vezi ce faci.