| thisissolawl a întrebat:

SAll, vreau sa imi iau si eu niste machiaje ca in urmatorul video: http://www.youtube.com/watch?v=qg-2rDnWCJA&feature=relat ed, de unde pot sa le cumpar si cum se numesc si ca cat costa. Sunt din Brasov.
P. S. fara raspunsuri la misto

1 răspuns:
| tiriboxi a răspuns:

Buna daca esti interesata de machiaje de buna calitate pot sa i-ti spun cum sa poti sa intri in posesia lor precizez ca nu contin pulberi de plumb si nu agreseaza pielea fetei si o hranesc pentru mai multe detalii contact tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501