| M371n1s7 a întrebat:

Sall.
Vreau sa stiu si eu cand se afiseaza admiterile de la liceu 2013 pe edu.ro?
Daca mai stiti alt site lasati link.
Funda!

7 răspunsuri:
| xtembix a răspuns:

Se vor afisa miercuri, pe 17 iulie pe edu.ro

| svartirhimnar a răspuns:

Bă, stai că eu încă nu înţeleg ceva.
Ăştia afişează doar pe net? La şcoala de provenienţă nu mai pune repartizările?

| d3men7zel a răspuns:

Se vor afisa pe data de 16 Iulie sau 17 Iulie Www.admitereliceu.ro;) funda?:d

| NoisyDream a răspuns:

Se vor afisa pe data de 16 Iulie seara big grin cel mai repede pe edu.ro big grin

| mabell23 a răspuns:

Mai este:adimiterea 2013.Si se afiseaza pe 17 iulie.Iar din 17-26 iulie trebuie sa depui dosarul la liceul la care ai fost repartizat/a

| pizzahut a răspuns:

Seara pe 16 iulie sau pe 17 cel tarziu.