| chibiusa a întrebat:

Sallut, de ceva vreme citesc un blog si pare ok.
am si eu o intrebare pentru voi: voi intelegeti tot timpul ce vrea sa spuna prin articolele respective?:-s
eu am primit acest link de la o prietena mai mare ca mine si ea e mare fana dar eu...nu stiu nu imi dau seama mereu despre ce e vb.

acesta este blogul http://addictedtox.wordpress.com/

1 răspuns:
| Nevricoasa a răspuns:

Nimeni nu intelege in intregime ce gandeste altcineva. Asa ca nu trebuie sa te nelinistiesti.Blogul acesta este unul destul de profund asa ca fiecare isi creeaza propria poveste a vorbelor scrise acolo. Iti recomand si blogul meu, poate din simt egoist, www.nevricosi.wordpress.com. Sper sa te ajute raspunsul.