| chibiusa a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Eu nu stiu sa caut bloguri pe net si din cand in cand mai dau peste unul dragutel dar cam atat. De ceva vreme am descoperit un blog (initial nu mi-a placut, dar acum imi place foarte mult) dar partea naspa e ca tipa posteaza FOARTE RAR si as vrea sa citesc si alte bloguri asemanatoare.
Va las linkul de la blog sa vedeti despre ce vorbesc

http://addictedtox.wordpress.com/

Funda si vot tuturot

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa vizitezi mai multe bloguri, poti accesa unul de exemplu http://increations.blogspot.ro/.Sus in dreapta, langa bara de cautare si ''mai multe'' scrie ''urmatorul blog''. Apesi pe acel buton si vei putea vizita automat alt blog. Trebuie sa apesi mereu ''urmatorul blog'' ca sa vizitezi cat mai multe siteuri. Vei descoperi multe lucruri interesante din mai multe domenii :x. Sper ca te-am ajutat!

| chibiusa explică (pentru Konata):

Iti multumesc, este o idee buna pentru a descoperi bolguri noi. Totusi as vrea sa gasesc bloguri unde se scrie in genul in care scrie ea pentru ca este in stilul starii mele de spirit actuale.

| chibiusa explică (pentru Konata):

Multumesc :*

| Konata a răspuns (pentru chibiusa):

Cu placere :*.