| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

Salu m-am dus la batrana la Metin2 si mi-am sters abilitatea mental!
Am level 25 si mi-am ales-o pe cea corp! Si cand vreau sa dau in ceva cu magiile zice ca nu am invatat aceasta magie! Ce pot face?

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Du-te la invatatori de magii Si alegeti corp
Si puneti skilurile
Eventual iesi din metin si intra iar'
Puneti 17 puncte pe aura sa iasa M
Daca nu baga in vartej or iures /bersekar/berzerkar
Diferite dnumiri nu stiu cum e pe rowinking

| Aishaa a răspuns:

Simplu. Tu cand ai dat sa fi pe corp, nu ai pus punctele pe magii. Cand intri in jos apasa pe tasta V si iti va arata magiile. Unde scrie accesibil sus iti arata cate puncte poti sa pui. Dai + pe magia pe care o vrei si ii dai puncte. Zi-mi daca mai ai alte nelamuriri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relogeaza-te, trebuie sa mearga, si nu mai tot schimba magiile aiurea daca ai inceput cu mental sau cu o magie mergi pana in capat ca asta afecteaza caracteru.Succes!

Întrebări recente