| MichidutaBoss2202 a întrebat:

Salu! Ma puteti ajuta cu plictiseala? ce sa fac cand ma plictisesc?

1 răspuns:
| gamesFENOMENUL21games a răspuns:

Cauta-ti un hobby, de exemplu unele hobbyuri ale mele sunt: fotbalul, colectionarea timbrelor, jocurile video si sa raspund intrebarilor pe TPU de ceva timp.
Hobbyurile difera de la varsta la varsta si de la persoana la persoana, asa ca nu te astepta sa ai aceleasi hobbyuri ca si mine. Incearca sa vezi ce te pasioneaza, poate iti place sa pictezi, sa faci probleme matematica, sa citesti, orice! IMPORTANT E SA INCERCI, pana la urma o sa-ti gasesti minim un hobby