| Andra_2123 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar niste colti (nu dinti!), doar caninii, de vampir. Sa arate cat mai real si sa nu fie foarte scumpi. Aveti niste link-uri? [scuze pentru categorie, nu am gasit alta]

4 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Raspuns pentru a ma baga si eu in seama :Ce biiiine ca am caninii ascutiti de la Mama Natura \:d/

| KoreaJapan a răspuns:

Sincer,anul trecut se gaseau in magazine jeleuri la un leu,cu care se dadea gratis dinti de vampiri. Era o manie prin scoala,toti umblam asa, de zici ca era scoala de vampiri, doar profesorii erau normali laughingrolling on the floorlaughingrolling on the floor Poate mai exista asa ceva in magazinele mai mici. thinking

| tzintzi a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
am vazut anul asta prin ianuarie prin Real... poate mai gasesti :)