| daniela_7403 a întrebat:

Saluatare oameni buni! eu sint daniela de aici dar mi-am uitat parola, nu stiu cum s-o aflucryingdar mai am inca o problema, cine ma ajuta sa-mi copii muzica din computer pe CD-RW, stiu ca ceva cu programa Nero sau Wndows Media Player, dar precis nu stiu cum, ajutati-ma careva

Răspuns Câştigător
| LORY a răspuns:

Eu folosesc Nero Express pentru. scrierea cd-urilor (mi se pare mai usor de folosit; inainte foloseam Nero Burning)

cu Express-ul faci cam asa:
-dupa ce ai introdus cd-ul, deschizi Nero, apoi alegi din partea stanga cum vrei sa faci cd-ul (audio, video etc.), dar mai bine fa-l mp3 adica "data"
-apoi dai pe "data cd", apoi dai pe butonul add si adaugi in lista de fisiere care urmeaza sa fie scrise pe cd fisierele din calculatorul tau care le pui pe cd
-dai apoi pe next si ii pui un nume cd-ului si selectezi "multisesion disc"(daca vrei sa mai adaugi si altadata pe cd fisiere)
-apoi dai pe butonul burn...

Sper ca ti-am fost de ajutor! Bye!hee hee

2 răspunsuri:
| daniela_7403 explică:

Parola mi-am aflat-o deja, raman cu a 2-a problema, n-am fost de mult pe aici, mi-a fost dor de voi*)

| daniela_7403 explică:

Ok merci mult, dar de unde iau nero express?