| Tzupiii a întrebat:

Am o problema am uitat parola de la un id si nu stiu cum sa fac sa o aflu... ma poate ajuta careva? mersi

Răspuns Câştigător
| Puffulets ♥ a răspuns:

Http://www.ymvista.com/......-recupera/

sper ca te'am ajutat:)
te uiti acolo si vezi ce trebuie sa faci:*

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Buna! Parola la un id de mess nu se poate afla decat daca mai ti minte intrebarile-raspunsurile acelea alese de tine cand ti-ai facut id-ul sau daca tot atunci ai ales un mail de siguranta care sa fie in legatura cu id-ul. Obtional mail ala daca mai ti minte.Altfel nu prea ai cum sa afli parola de la id.Bafta!

| bOse a răspuns:

Www.yahoomail.com

Dai la forgot password si alegi optiunea care ti se potriveste.

Noroc