| PglzonecsRO a întrebat:

A fost astăzi o melodie în ROMÂNĂ, cântată de un băiat de vreo 20-30 ani. Refrenul era unul mai ciudat, cântat cu o voce subţire, d-aia ciudată, care suna cam aşa : nanana heila, nanana heil, nananananana heila! Vă rog, spuneţi-mi cum se numeşte. Dau fundă. Mulţumesc.

3 răspunsuri:
| PglzonecsRO explică:

Nu, nu e voilla... A fost astăzi pe-un radio. Şi voilla nu are " nananan heila ". tongue

| DhaRhyA a răspuns:

Deepcentral-voilla,cred... happy

| DhaRhyA a răspuns:

A,scuze...daca e in romana nu cred ca e deepcentral si cred ca voilla era de fapt al radio killer sau nu stiu nu mai tin minte dar imi suna cunoscut