| pacalici a întrebat:

A-mi spuneti si mie ceva filme de comedie nu neaparat noi vreau si vechi cas mai tari. Du fundita.

Răspuns Câştigător
| Catte a răspuns:

Eurotrip.big grin
laughing. e cel mai de conedie car l-am vazut.happy...Adica e singurul la care am ras.hee hee

6 răspunsuri:
| eve a răspuns:

O prietenie de pomina
eu si printul
nebunie de primavara
juno
un sot in plus
totul despre sex
alex si emma
alvin si veveritele
singur acasa 1, 2, 3
jurnal de dadaca
doi baieti si multe fete
intalnire cu fat frumos
soacra mea e o scorpie
acceptat
in pielea altuia
in cautarea amandei
dragoste cu preaviz
ai grija ce-ti doresti
baiatu mamei
tipi simpatici
cred ca-ti ajung. funtita?winking

| lazar95 a răspuns:

Uita-te la fantoma lui barba neagara super comodie

| Cookie_3999 a răspuns:

Scary Movie...
O noapte la muzeu...
Mr Bean...
Dumnezeu pentru o zi

Si nu mai stiu thinking
Fundaa? laughingsmug

| ℬaby a răspuns:

Waiilove struck... IubesC Filmele de ComeDie asA ca Iti Voi recomanda catEva La Care m-Am uitat eu!smug
Scary Movie 1, 2, 3, 4, 5happytongue

Date Movie

Ciocu mic[Comedie de prima mana]laughing

Despartiti, dar impreuna!smug

Singura Casa

Pup:*. Imi dai si mie o fundita ti log?laughing. Ca eu nu am nici unasad. Apropo!big grin.Iti voi da o cerere de Prietenie!happy, sper sa o accepti>big grin

| sweetgirl_3609 a răspuns:

Doamne, sa avut ceva minte mai multa si sa nu fi fost asa prostut, nu puneai aici intrebarea, ci incercai singur mai multe variante, da ce-i de facut, asa e la prostanaci... :d :d :d