| Teoo14 a întrebat:

A venit vacanta. si ma plictisesc cu prietenii mei. afara e frig deci stam in casa si ne gandim ce sa jucam. Stiti niste jocuri amuzante de 5-6 persoane care se pot juca si in casa dar nu rummy, sah sau carti?

Răspuns Câştigător
| Alexandro9050 a răspuns:

Jocurile cre le-au spus ceilalti rezulta dezastru in camera. mai bine moopoli sau orice jocuri de masa gasesti. cauta pe google, youtube. laughing)

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Leapșa,de-a fata ascunselea.

| luminitacristina a răspuns:

Ratele si vanatorii, racii si crevetii, v-ati ascunselea, babaoarba, sotron, dea spitalul, handbal, tenis cu mana

| liceu a răspuns (pentru luminitacristina):

Cum se oaca racii si crevetii?

Întrebări recente