| Enderman a întrebat:

am 13 ani imi place mult sa citesc despre hipnoza dar. nu prea inteleg termenii si as vrea sa incep si eu sa practic asemenea arta. daca e cineva experimentat in asta si daca ar putea sa imi explice as fi foarte bucuros daca sunt (pe gratis daca se poate) Multumesc. (nu stiam unde sa incadrez aceasta intrebare asa ca am pus-o in categoria timp liber )

1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

Buhuuuhuuuuu. 3,2, 1 esti in transa (ca la vacanta mare laughing. hipnoza, daca exista (ca si chris angel mare magician, nu cred in prostii de genul), este practicata de psihologi si psihiatrii din cate stiu eu. este o metoda folosita in cabinetele acestora, deci vrei ceva, te duci la sursa. acolo ai cele mai mari sanse sa iti rezolvi setea de cunoastere

Întrebări recente