| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, am aflat ca la liceul Liviu Rebreanu din Bistrita au intrat 60 de elevi la filologie dintre care sunt si eu dar cum ne imparte? Cate clase vor fi? Cum ne repartizeaza? Fundita happy.

3 răspunsuri:
| PikySs a răspuns:

HellOo love struck din cate situ eu sunt 30 de elevi intr-o clasa happy [ ceea ce inseamna ca vor fi 2 clase ] iar repartizarea se face dupa medie, in ordine descrescatoare [ de la cel mai mare la cel mai mic big grin ]

sper ca te-am ajutat funda?blushingbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor fi 2 clase dar nu va fi exact dupa medie; ii mai amesteca ca sa nu fie diferente de iq foarte mari intre calse(asa e la mine la liceu nu ne ordoneaza exact dupa medie)

| KONSTANTIN a răspuns:

Asa-i cum a zis pikySs