| flyleaf22 a întrebat:

am castigat o bicicleta rosie de la coca cola http://www.bicicletarosie.ro/. problema e ca implinesc 18 ani pe 22.07, iar revendicarea premiului se face pe 17.07. oare pot intra in posesia bicicletei? :-? :)

6 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Buna eu am 16 ani si m`am inscris, ai buletin deci o poti lua big grin

| SnicK a răspuns:

...Asta e, cine te-a pus ...sa te inscri daca nu ai 18 ani, poti desigur, prin parinti probabil.

| flyleaf22 explică:

Cred ca nu o pot ridica pana la urma...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma poti ridica bicicleta?

| sadness_8987 a răspuns:

Din cat am citit pe acolo ( n-am stat sa citesc tot) numai persoanele peste 18 ani au voie sa participe; acum nu stiu pe ce nume ai completat u formularul acela. Du-te daca este cu un parinte si cu buletinul ( poate ai norocul sa nu se uite ala la varsta ta sau daca vede, sa nu faca tam-tam pentru 3 zile...)
Vezi ca pe site-ul ala avea un buton pentru contact, trimite-le si u un mail si spune-le cum sta treaba.

| justme2846 a răspuns:

Pai logic cred ca da pentru ca e inainte si nu implinesti 18 deci? du-te si vezi ce se intamplawinking