| alexandru200320032003 a întrebat:

Salut.Am cativa bani stransi si as vrea sa ii inmultesc.As vrea prin pariuri sportive sau nu stiu ceva de genu.Cei care se pricep la pariuri ce sfaturi dati?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur ii inmultesti la pariuri. clar

| Killa3463 a răspuns:

Mai bine lasa pariurile, pune-i la banca sau munceste mai mult ca sa ii inmultesti!

| Faw a răspuns:

Lasa pariurile... nu iti inmultesti banii din pariuri... Adevarul ii ca poti sa castigi o suma foarte mare de bani dar sansele de castig sunt minime + ca trebuie sa ai cunostinte solide despre sport ca sa castigi la pariuri. Un sfat ar fi acela de a paria pe un singur meci ( in cazul in care vrei sa pui la fotbal pariuri )nu pune 10 meciuri ca degeaba le pui.