| MisterJaguar a întrebat:

Dati-mi si mie niste sfaturi despre pariuri sportive mai exact fotbal..cum sa fac sa castig? funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune la numere ( loto ) pe un leu ai castig 60 lei,winking la fotbal pune 5 meciuri cum spune doc; )

| 010101012 a răspuns:

Pariaza pe cel care are mai multe sanse de castig. Desigur, nu-i subestima pe incepatori, te pot surprindewinking

Răspuns utilizator avertizat
| TwYsTz a răspuns:

Daca esti incepator bazeate pe castiguri mici! 5 meciuri pe care sti in proportie de 85% ca o sa castige, si ai mai putea adauga inca unu in care sa dai la "1x2 nu mai stiu cum era sigur, inorce caz e ultima!, nu are cota mare dar iei cateceva smug eu nu dau mai mult de 5 lei la un bilet si mereu castig peste 60 leihee hee!
BAFTA.

| DOC449 a răspuns:

Un sfat simplu si util. Daca intr-adevar vrei sa castigi macar peste 50 lei. O suma acceptabila, parerea mea. Nu pune mai mult de 5-6 meciuri, uitete dupa meciurile care au cota mare, bazeaza-te mereu pe meciurile care sti ca o sa iti iasa. Sper ca te-am ajutat.