| Lady X a întrebat:

Salut, am cumparat un chupa chups cu batisorul neon (adica lumineaza noapte e un fel de fosfor de diferite culori)si nu stiu cum sal incark (am incercat chestii de genul sa'l pun la lumina si nu a mers...pls ajutati-ma

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mai stam si de varianta sa il pui in congelator...incearca! nu ai nimic de pierduthee hee

| OFataHoinara a răspuns:

Si eu mi-am luat ALIENS NIGHT POP șindupa doua zile nu mi-a mai mers si l-am pus la lumina dar nu amers l-am pus si la congelator si tot asa nu o mers