| Stelistull a întrebat:

Am dat numarul de telefon pe numar ascuns si acum nu stiu cum sa scot numarul ascuns! Ma poate ajuta cine unde sa sun ce sa fac? Funda! Urgent!

Răspuns Câştigător
| otylyaotty a răspuns:

Undeva pe la ''setari apeluri'' trebuie sa fie optiunea aceea unde sa iti dezactivezi nr. ascuns.

2 răspunsuri:
| Emy8969 a răspuns:

Cred ca depinde si de telefon. La mine se da la Setari, Apeluri, Expediere identitate proprie. Apoi dai Da sau Setat de retea. Nu imi mai aminetsc. Asta merge sigur pentru Nokia.

| Emy8969 a răspuns:

Probabil ca depinde de telefon. La Nokia se da la Setari, Apeluri, Expediere identitate proprie si alegi de acolo.