| Thor6969 a întrebat:

Am o problema la telefon, am sunat o data cu număr ascuns iar acum suna mereu doar cu număr ascuns mă poate ajuta cineva sa rezolv problema?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Pentru contacte, s-ar putea sa fi schimbat numarul cu numarul ascuns, pentru asta te duci in meniul contactului, si editezi numarul.
Pentru un numar din juranlul de apeluri, difera la toate telefoanele, daca exista un meniu sau in istoricul numarului exista poate un meniu, te descurci tu, il copiezi pe hartie si apoi suni fara acel "*31#" parca.

| francut a răspuns:

Ce fel de telefon? Normal sau smartphone?
Daca e normal, vezi ca ai uitat sa schimbi setarile. Reintri si pui "trimite identitatea" (sau cam asa ceva).