| Mdiidn a întrebat:

Cum sun o persoana cu numar ascuns? Dar nu ii stiu numarul de telefon din cap.

13 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

#31#07******** big grin bineinteles, in loc de stelute e numarul...

| FundaTeRog a răspuns:

Buna!
#31# si numarul.
Sper ca ti-am fost de ajutor
Pa:* Funda?happyMs

| Andutsaa a răspuns:

Iei si tu un telefon, sau o hartie, scrii numarul si dupa aia formezi #31# si nr de tl happy si apelezihappy

Pusi!happy

| Lavinia a răspuns:

Intrii in agenda, dai editare numar si pui in fata #31#, salvezi, apoi suni.

| Yamatooo a răspuns:

Formezi #31#si nr de telefon pe cine vrei sa suni.si nu ii scrie numele.

| IreneIsHere a răspuns:

1. notezi numarul acelei persoane pe o hartie (daca nu il sti)
2. in tastatura telefonului tau butonezi #31#...(# = diez)
3. dupa aceea scrii si numarul de tel al persoanei (il iei de pe hartie)
ex: #31#0723... happy
Cu placere! fundita?

| Clona18 a răspuns:

Pai intri la contacte alegi nr pe care vrei sa-l suni dai optiuni alegi editare numar cand ai dat pe el trebuie sa iti apara nr de tel pe ecran si pui inaintea nr #31#
De ex: #31#072...

| zSchizophrenic a răspuns:

Pai.Ca să formezi cu privat apeşi"#31#".Şi dupa aia scrii numarul la care vrei să apelezibig grin

| Lassaria a răspuns:

Nu prea am inteles ce vrei sa zici dar ca sa suni o persoana cu nr ascuns formezi #31#si apoi scrii nr in continuarewinking

| edc a răspuns:

Pai inainte de a forma numarul sau inainte de al baga in agenda(asta daca vr ca mereu cadn il suni sa nu iti vada numarul)scrii #31#XXXXXXXXX
ma bucur ca team putut ajutabig grinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Inainte de a forma numarul tastezi #31# apoi numarul de telefon, ex: #31#0749989898, pa pa happy

| blee a răspuns:

Notezi numarul pe o foaie si apoi il scrii cu #31#

| deea98_4796 a răspuns:

Il scrii pe o foaie sau dai la contacte si la numarul de telefon adugi un #31# si dupa ce suni schimbi la loc