| LoLiTa1808 a întrebat:

Vreau sa stiu cine m-a sunat cu nr. ascuns. Se poate afla? Problema este ca nu am apucat sa raspund pentru ca a sunat foarte putin, dar trebuie neaparat sa stiu cine a fost, in fine, e o poveste lunga... Daca ajuta la ceva, sunt pe Vodafone si am iphone. Sau daca as putea afla daca un anumit numar de telefon a sunat numarul meu? Va rog, orice.Dau si funda. Multumesc happy!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In conditii normale nu ai cum afla.

| AliLina2 a răspuns:

Buna,trebuie sa iti faci cont pe videotutorial
..http://www.romaniatv.net/......24331.html

| MihneaIsBack a răspuns:

Singura modalitate de a putea sa afli este sa te duci la Sediul de Politie si sa faci o plangere, sau, sa te duci la cei de la Vodafone/Cosmote/Orange. sau pe ce retea esti tu. Bafta.

| vasy24 a răspuns:

Nu ai cum sa afli, doar sa faci o plangere la politie si daca condiera ei, iti vor spune, dar nu cred ca ai sanse. O seara bunaa!

| LoLiTa1808 explică (pentru vasy24):

Deci chiar daca eu personal nu pot afla, politia poate totusi poate?!

| vasy24 a răspuns (pentru LoLiTa1808):

Da

| LTAA a răspuns (pentru vasy24):

Mai putin daca e pe Pre-Pay.